piątek, 29 lipca 2016

Sisters part 1

Dwie dziewczyny będące siostrami.
Dwie dziewczyny o skrajnie różnych charakterach.
Dwie dziewczyny zakochane w jednym chłopaku.
Julie jest piękną, kuszącą blondynką, która uważa siebie za nie wiadomo jakie bóstwo, myśli, że zasługuje na wszystko, jest najbardziej znaną dziewczyną w szkole.
Lola jest o prawie rok młodsza od Julii, słodka, miła, inteligentna, lecz uważana za kujona.
Obie zakochane są w Harrym, który jest niesamowicie przystojnym brunetem ze słodkimi loczkami i dołeczkami w policzkach. Na widok jego uśmiechu większości dziewczyn miękły kolana. Był sprytny i miły, ale miał bardzo głupie pomysły, które zwykle kończyły się dla niego dość niefortunnie.
Jak zwykle siostry równocześnie weszły do szkoły. Julie ruszyła w stronę grupy pustych lasek, które były jej niby najlepszymi przyjaciółkami, a Lola samotnie poszła prosto do klasy, w której miała się odbyć pierwsza lekcja. To znaczy poszłaby, gdyby drogi nie zagrodził jej Styles.
 - Cześć - powiedział z szerokim uśmiechem, a młodsza siostra poczuła, że chyba zaraz zemdleje.
 - Cześć - szepnęła z maślanymi oczami.
 - Słuchaj, od jakiegoś czasu się tobie przyglądam - Lola poczuła, że już może umierać - i podobasz mi się. Nawet nie próbuj przeczyć, widzę jak na mnie patrzysz. - dziewczynie opadła szczęka - W każdym razie muszę cię prosić o jedno - Harry wyszczerzył zęby - zostaniesz moją dziewczyną? Proszę... - jakimś dziwnym trafem nie mogła wykrztusić słowa, więc tylko kiwnęła głową, a chłopak pocałował ją namiętnie w usta, wziął za rękę i zaprowadził do klasy, ku zdziwieniu jego partnerki, która myślała, że jej nogi stały się galaretą.
Całemu temu widowisku przyglądała się Julie ze swoimi przyjaciółeczkami i bynajmniej nie życzyła im szczęścia.

------------------

Ok, na dzisiaj tyle. Później akcja się rozkręci, sorry, że tak krótko. To do następnej części. (Kolejną część partowca z Liamem postaram się opublikować w najbliższym czasie.)

1 komentarz:

 1. .....oto powracam.
  Wybacz mi tą długą nieobecność, którą mogę wytłumaczyć tylko brakiem czasu. Najpierw szkoła, potem zawody i wyjazdy... Ale no już jestem!
  Mam nadzieję, że wakacje Ci dobrze płyną xx
  W każdym razie. Część mi się bardzo podoba, jak zwykle oryginalny pomysł xx
  Życzę weny i czekam na więce!
  Love ya! Bookie G xx

  OdpowiedzUsuń